Voetbalpoule WK 2014

FIFA-World-Cup-Brazil-Wallpaper-Logo

Eindstand WK poule 2014. Marion, gefeliciteerd!

Naam
Punten
Voorronde
1/8e finale
1/4e finale
1/2e finale
Finale
Marion56522597709875
Jean5531901018810668
Waj N5281971201007437
Ad5231849910012911
Jan W513224114936814
Maikel509230115794441
Jack48821611883656
Cary477197134973811
Hugo46122911971375
Willy44421889523946
Wan J41917312484335
Hans3971839671398
Wim3972011225879
Peter3852067960346
Martijn36019810939113
Wedstrijden gespeeld64

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>